Kupić Wibromasażer – e-shop

Porady na temat
maszyn wibromasażer


Wibromasażery  >  Schudnąć w domu - z pomocą platformy wibracyjnej

Schudnąć w domu - z pomocą platformy wibracyjnej

Zwłaszcza po świętach, będziesz zadowolony z utraty wagi ciała i kształtowania sylwetki w domu. Dzisiaj jest to możliwe dzięki platformie wibracyjnej spełnij  swoje marzenia!

VibroGym jest do trzech razy bardziej skuteczne niż inne urządzenia do ćwiczeń. Po co wydawać dużo pieniędzy na wizyty w siłowni, kiedy można kształtować mięśnie codziennie w domu? Nie tylko po świętach, ale możesz chudnąć przez cały rok. 

Jak z siebie zrzucić zbędny tłuszcz i zabłysnąć w kostiumie kąpielowym 

Czy myślisz już o letnim wypoczynku, o tym jak szybko stracić zbędny tłuszcz? Przeraża Cię siłownia w domu, która wygląda bardziej jak zbiorowisko narzędzi tortur? To znaczy, że jeszcze nie znasz eleganckiej i nowoczesnej maszynyny, jaką jest platforma wibracyjna.

Został on wymyślony właśnie do skutecznego wykonywania ćwiczeń w domu oraz chudnięcia w domu. 

Z platformą wibracyjną będziesz trenować całe ciało, usuwając nadmiar tłuszczu. Wzmacnia kości, zwiększa krążenie, poprawia metabolizm i aktywność narządów wewnętrznych. Jest to więc uniwersalny przyrząd treningowy, który nie wymaga dużo czasu poświęconego na ćwiczenia. Nawet po 5 minuach codziennych ćwiczeń zauważysz rezultaty.

Aby zrzucić szybko zbędne kilogramy należy na samym początku ćwiczyć z  wibromasażrem co najmniej 20-30 minut.

Dajemy wam cztery profesjonalne programy dla podstawowych ćwiczeń na platformie wibracyjnej. Każdy program zawiera 20 sprawdzonych ćwiczeń, w tym rozciąganie i regeneracje. Opracował je trener fitness Petr Kopřiva. Pierwsze dwa programy są zaprojektowane specjalnie dla kobiet.

1. Chudnij na maximum - przeznaczony jest głównie dla obszarów dolnych kończyn i tułowia.

2. Uformuj sobie idealną sylwetkę -szczególnie dla wzmocnienia mięśni miednicy. Przed ćwiczeniami  Petr Kopřiva zaleca rozgrzewkę ciała.

3. Umięśnione ciało - skuteczne wzmocnienia osłabionych mięśni, co jest szczególnie przydatne w przypadku mężczyzn. Ćwiczenie ma na celu wzmocnienie górnej części ciała. Przed ćwiczeniami należy wykonać rozgrzewkę.

4. Zrelaksuj się i odpręż - ostatni program koncentruje się na rozciąganiu i ćwiczeniach relaksacyjnych dla ukojenia stresu i zmęczenie.

Trening z pomocą platformy wibracyjnej powinien trwać 20 minut, najlepiej pół godziny. Składa się z trzech faz: rozciąganie, wzmacnianie i relaks. Rezultaty są widoczne bardzo wcześnie, a wtedy wystarczy już tylko regularnie ćwiczyć przez kilka minut dziennie.

Polecane strony

Opublikowany: 30. 6. 2016


Polecamy wibromasażery


Inne nowości

Umięśnone ciało - program dla dla mężczyzn

Profesjonalny Trener Petr Kopřiva stworzył cztery doskonałe programy dla podstawowych ćwiczeń na platformie wibracyjnej. Jeden z nich nazywa się umięśnione ciało i jest przeznaczony specjalnie dla mężczyzn.

28. 6. 2016

wszystkie nowości